• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Android za muziku

Misa95

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
16.02.2016.
Poruka
34
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 3 2200g
Motherboard:
Gygabite AB350m
RAM:
Kingston Black Fury 4gb 2666 mhz
Display:
Amd RX-550 2gb DDR5
Pozdrav, planiram da kupim uskoro nov android a vazan mi je kvalitet zvuka. Nemam bas novac za ove flegsip a znam da oni imaju te stereo zvucnike i kvalitetniji zvuk. Imam i dalje stari Lenovo A6000 koji sa Dolby Digital Plusom pravi dobru razliku u odnosu na ove prosecne telefone. Znam da su kamere i performanse manje vise dobre kod svih modernih androida. Koji biste preporucili od ovih sto se sad uzimaju?
 

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.670
Rezultat reagovanja
2.063
Moja konfiguracija
Moraćeš da navedeš cenu do koje bi išao, kao i da li bi kupovao samo novo ili može i polovno.
 

Misa95

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
16.02.2016.
Poruka
34
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 3 2200g
Motherboard:
Gygabite AB350m
RAM:
Kingston Black Fury 4gb 2666 mhz
Display:
Amd RX-550 2gb DDR5
Moraćeš da navedeš cenu do koje bi išao, kao i da li bi kupovao samo novo ili može i polovno.
E izvini zaboravih, samo nov dolazi u pitanje...a sta znam 40-45 hiljada max. Najrealnija je opcija da uzmem nesto preko mts:a ili te radnje koje nude svoje telefone uz mogucnost uzimanja mts paketa. Imam i dobre slusalice, eto cisto poredjenje, uporedjivao sam zvuk na mom telefonu i burazerovom Mate 20 Lite i razlika je osetna u koristim mog Lenova mogu iskreno da kazem.
 
Poslednja izmena:

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.670
Rezultat reagovanja
2.063
Moja konfiguracija
LG V30.
 
Vrh