PCAXE forum

Go Back   PCAXE forum > GARAŽA > Modovanje

Reply

Thread Tools Search this Thread Display Modes
Old 10th April 2010, 03:49   #501
JBL
Modding Guru
JBL's PC

JBL's Avatar

Dobrodosao!

JBL is offline   Reply With Quote
Old 10th April 2010, 10:53   #502
kobatz
Moderator
kobatz's PC

kobatz's Avatar

Quote:
Originally Posted by thecko View Post
Uclanio sam se na ovaj forum samo da vam svima skrenem paznju na par "zanimljivih detalja"
Ovo nije mod,ovo je dekorisanje,nista nije promenjeno osim par tricavih stvari koje cak ni sam soundrent nije uradio,vec su drugi radili za njega. Ovo je samo hrpa para nabacana na gomilu,lepo sredjena,priznajem,al i dalje nema veze sa modingom. Lepo je videti sta sve covek moze sa gomilom novca,ali jos je lepse videti da neko zaista "moduje" kucista,ne sklapa barbie dream house. Sramota me je bila dok sam citao neke delove ovog opsirnog workloga koji vise deluje kao iskazivanje vestina digitalcem, i vrednosti aparata. Zar je deo kada je racunar u snegu zaista potreban,mislim "come on",mozda se sankao il nesto tako,al ono sa mackom je pateticno.
Kad covek pogleda mdpc vidi se kreativnost,svako od tih kucista ima deo svog vlasnika u sebi,dok je ovaj mod izvodljiv za bilo koga ko ima novca za to,a kao sto znamo,novac ne pravi kreativnost,vec covek.

Dobrodosao na forum
Nebih se bas slozio stobom.Dzabe ti novac ako nemas kreativnost i volju.Dakle dovoljno je da se vidi da je racunar prikazan na mdpc u koji se prilicno tesko ulazi.Ukusi su razliciti kao i misljenjaJa recimo licno vise preferiram "clean look" modove nego modove kada promene ceo izgled kucista i sve u njemu i oko njega.pozdrav

kobatz is online now   Reply With Quote
Old 10th April 2010, 13:09   #503
Dekara
OC Guru

Dekara's Avatar

Quote:
Uclanio sam se na ovaj forum samo da vam svima skrenem paznju na par "zanimljivih detalja"
Ovo nije mod,ovo je dekorisanje,nista nije promenjeno osim par tricavih stvari koje cak ni sam soundrent nije uradio,vec su drugi radili za njega. Ovo je samo hrpa para nabacana na gomilu,lepo sredjena,priznajem,al i dalje nema veze sa modingom. Lepo je videti sta sve covek moze sa gomilom novca,ali jos je lepse videti da neko zaista "moduje" kucista,ne sklapa barbie dream house. Sramota me je bila dok sam citao neke delove ovog opsirnog workloga koji vise deluje kao iskazivanje vestina digitalcem, i vrednosti aparata. Zar je deo kada je racunar u snegu zaista potreban,mislim "come on",mozda se sankao il nesto tako,al ono sa mackom je pateticno.
Kad covek pogleda mdpc vidi se kreativnost,svako od tih kucista ima deo svog vlasnika u sebi,dok je ovaj mod izvodljiv za bilo koga ko ima novca za to,a kao sto znamo,novac ne pravi kreativnost,vec covek.

Samim tim sto ce se ovaj mod naci na mdpc znaci da je vise nego dooooobar. Ukusi su razliciti, meni se licno ne svidjaju svi modovi sa mdpc ali svima skidam kapu na preciznosti i kvalitetu izrade. Ovo je svakako najbolji srpski mod ever, svako od nas bi mozda nesto promenio/dodao/oduzeo ali to je subjektivna stvar.

Ko izgubi dobitak dobije gubitak.
Dekara is offline   Reply With Quote
Old 10th April 2010, 14:22   #504
voodoons
Moderator
voodoons's PC

voodoons's Avatar

Quote:
dobrodosao
sedi, jedan

Buduci da ce biti primljen u MDPC familiju, vec je dokazano da pricas napamet. Vestina rukovanja fotoaparatom i kvalitet slika je jedan od uslova za MDPC.

Naravno da su potrebne pare za tako neki mod. Pare su potrebne za bilo sta. Nekom dzabe i gomila para ako to ne zna kvalitetno da usmeri

Ne mozes me ubediti da je to objektivno sto si rekao, a ja sad da imam para za bacanje, rado bih ulozio u tebe i dao ti odresene ruke onoliko koliko je JBL imao i dokazao ti da ne bi znao da ucinis svoj mod takvim, da ne kazem boljim. Ali to sve ostaje u domenu magle posto ja to ne mogu da ti ostvarim..

S druge strane, ukusi se razlikuju pa ako se tebi ne svidja ovaj ili neki drugi mod, to je tvoj izbor

NOKIA SL3 Unlock
ブードゥー教ナノ秒
Last edited by voodoons; 10th April 2010 at 14:26..
voodoons is offline   Reply With Quote
Old 10th April 2010, 14:59   #505
mitarus
PCAXE member
mitarus's PC

mitarus's Avatar

Moze sad da se polemise sta je "pravi" moding, ali jedno je sigurno - 29ka izgleda odlicno...
mitarus is online now   Reply With Quote
Old 10th April 2010, 15:32   #506
br@nco
PCAXE member
br@nco's PC

br@nco's Avatar

Quote:

Skrenuo si mi pažnju,hvala nisi trebao.
Dobar dan i do viđenja
br@nco is offline   Reply With Quote
Old 10th April 2010, 16:11   #507
d0minat0r
PCAXE OC team

d0minat0r's Avatar

al ste iznapucavali coveka na brzinu
@ecko
Nisu to neke stransne pare nema on tu vodeno od 500e ili SS od 800 i lian li od 350 ili MM od 400e
To sve tako na gomili sa sve HW kosta mozda 1000e od ceka je mozda 250e potroseno na sredjivanje sto nije tako strasna cifra
I potpisujem da nemoze svako da napravi ovako nesto
E sad ako je tebi moding secenje stranice stavlajnje plexija i crvenih neonki tribali kosturske glave onda sorry

"Većinu para sam potrošio na piće, žene i brza kola. Ostalo sam proćerdao."

Ayrton Senna će uvek biti brz,nikad neće ostariti, uvek će biti prvak Brazila i sveta
d0minat0r is online now   Reply With Quote
Old 20th April 2010, 21:39   #508
bizzardo
PCAXE addicted
bizzardo's PC

bizzardo's Avatar

Ja se izvinjavam shto bumpujem temu , ali zashto josh uvek nema 29-ke na MDPC sajtu?

/// Vorsprung durch Technik
bizzardo is offline   Reply With Quote
Old 20th April 2010, 21:49   #509
BigJoe
PCAXE addicted
BigJoe's PC

BigJoe's Avatar

^
Zato što Nils čovek ne zna gde udara od posla...

We're consumers. We are by-products of a lifestyle obsession.
BigJoe is offline   Reply With Quote
Old 20th April 2010, 21:52   #510
JBL
Modding Guru
JBL's PC

JBL's Avatar

Quote:
Originally Posted by BigJoe View Post
^
Zato što Nils čovek ne zna gde udara od posla...
Upravo Ovo mi je receno pre koji dan:
"Igor I feel that I will work on "the gallery" this weekend. I will try my best to find time!"

JBL is offline   Reply With Quote
Go Back   PCAXE forum > GARAŽA > Modovanje
Reply

Tags
black&white, cooler master, evga, geil, jbl, lcd mod, mdpc-x sleeve, million dollar pc, modding, piano, powder coating, sleeve, sound rent, stacker, twentynine

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules