PCAXE forum

Go Back   PCAXE forum > ŠTA DA KUPIM? > Pomoć oko kupovine digitalnog fotoaparata, video kamere i prateće opreme

Reply

Thread Tools Search this Thread Display Modes
Old 28th April 2012, 11:18   #11
voodoons
Moderator
voodoons's PC

voodoons's Avatar

Svaka baterija zavisi iskljucivo od broja ciklusa punjenja, tako da ako neko puni neku bateriju 1x na dan ce brze pohabati bateriju nego 1x mesecno... ne kazem da je obavezno krace trajanje fabricke baterije ali je mogucnost stavljanja obicnih AA baterija dobrodosla...

npr, sta se desi ako krenes na put, nisi stigao full da napunis bateriju a ona se isprazni na pola puta? da imas mogucnost da stavis AA baterije, odes do trafike, kupis 2/4 AA baterije i snimas dalje

NOKIA SL3 Unlock
ブードゥー教ナノ秒
voodoons is offline   Reply With Quote
Old 28th April 2012, 12:27   #12
Shang Tsung
Moderator
Shang Tsung's PC

Shang Tsung's Avatar

Quote:
Originally Posted by voodoons View Post
Svaka baterija zavisi iskljucivo od broja ciklusa punjenja, tako da ako neko puni neku bateriju 1x na dan ce brze pohabati bateriju nego 1x mesecno... ne kazem da je obavezno krace trajanje fabricke baterije ali je mogucnost stavljanja obicnih AA baterija dobrodosla...

npr, sta se desi ako krenes na put, nisi stigao full da napunis bateriju a ona se isprazni na pola puta? da imas mogucnost da stavis AA baterije, odes do trafike, kupis 2/4 AA baterije i snimas dalje
Ako si otisao na put kolima onda sigurno imas 12v punjac za Li-on bateriju (na upaljac)

Naravno da zivotni vek baterije zavisi od ciklusa punjenja, a ja sam i povezao sa time koliko se aparat cesto koristi, jer ce u tom slucaju i baterija brze da se prazni (i cesce puni).
Shang Tsung is offline   Reply With Quote
Old 28th April 2012, 13:19   #13
voodoons
Moderator
voodoons's PC

voodoons's Avatar

sve je to puno promenljivih zarad jedne konstante a to je trafika i AA baterija

NOKIA SL3 Unlock
ブードゥー教ナノ秒
voodoons is offline   Reply With Quote
Old 30th April 2012, 00:55   #14
wizard
PCAXE member

wizard's Avatar

Quote:
Originally Posted by voodoons View Post
Ja uzeh pre neki dan Nikon L120 i skroz sam se odusevio brzinom i stabilizacijom...
Jest i-diot po podesavanjima, nema manuelni mod ali ima mnogo scena za izabrati, 21x opticki zum i velik LCD nazad...
jedino sto nije mali i ne moze u dzep ali ja pre ovog sam imao samo ovakve aparate pa nije frka
Ehh Nikola, mislio sam nesto manje Bi Ja to uzimao, ali nije mi bas mali haha
wizard is offline   Reply With Quote
Go Back   PCAXE forum > ŠTA DA KUPIM? > Pomoć oko kupovine digitalnog fotoaparata, video kamere i prateće opreme
Reply

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules