• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

PCAXEbook

StojkovicS

Banned
Učlanjen(a)
05.02.2013.
Poruka
2.314
Rezultat reagovanja
76
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel I5 2400 3.1ghz Box
Motherboard:
Gigabyte H61M-DS2 rev 3.0
RAM:
Kingston HyperX 8 gb DDR3
VGA & cooler:
Asus R9 270X DirectCU II TOP
Display:
Asus Led Gaming Monitor VP228TE
HDD:
Kingston A400 + Fujitsu 230gb
Sound:
Steelseries 7h Usb Pro 7.1 Surround
Case:
Spire
PSU:
LC Power LC600H-12 v 2.31
Mice & keyboard:
Steelseries Kana & Steelseries Apex 350 RGB
Internet:
12/2 ADSL ORION Telekom
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64-bit & Google Chrome

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
https://www.youtube.com/watch?v=Wq4qbjCP8CE&feature=youtu.be

jel samo mene nervira ovaj lik jako ili?

"Maticna je strava,ima puno usb ulaza" Toliko fejlova i gluposti nigde nisam video osim kod njega na klipovima :D Jel on registrovan ovde?
Cini mi se da sam ga vidjao.
Registrovan je. Ne budi hejter leba ti :D Nigde nije rekao "maticna je strava, ima puno usb ulaza", nego
"odmah da napomenem, za kuciste i maticnu cu praviti poseban klip" a onda je rekao "maticna je super, ima puno USBova, puno svega, svidja mi se kada udjete u BIOS, bukvalno vas tera da overklokujete, vidi se da je maticna namenjena gejmerima".
Mozda ti smeta stil kojim prica, ali nije bas da lupa gluposti i da ima fejlove, ukratko je objasnio kome je maticna ploca namenjena..
Nadam se da ti je jasno da on pravi klipove mahom za mladju publiku? Pa se postavlja pitanje, zasto to gledas? :rotf:
Nije tesko da se hejtuje, nikada nije :cool:
 

StojkovicS

Banned
Učlanjen(a)
05.02.2013.
Poruka
2.314
Rezultat reagovanja
76
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel I5 2400 3.1ghz Box
Motherboard:
Gigabyte H61M-DS2 rev 3.0
RAM:
Kingston HyperX 8 gb DDR3
VGA & cooler:
Asus R9 270X DirectCU II TOP
Display:
Asus Led Gaming Monitor VP228TE
HDD:
Kingston A400 + Fujitsu 230gb
Sound:
Steelseries 7h Usb Pro 7.1 Surround
Case:
Spire
PSU:
LC Power LC600H-12 v 2.31
Mice & keyboard:
Steelseries Kana & Steelseries Apex 350 RGB
Internet:
12/2 ADSL ORION Telekom
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64-bit & Google Chrome
ma ja sam subovan kod njega da se smejem :D hejtujem,lol,ja ne vidim ni poentu tog njegovog klipa,a inace u zivotu nisam komentarisao njegov klip ili bilo sta,tako da ne mogu da ga hejtujem nikako. Da mi je antipatican jeste,ali vrv sam samo ljubomoran na njega cc :P

A ako vec snima za mladju publiku,nek ih edukuje,a ne da ih zatupljuje,ionako su klinci sami po sebi ******i vec.
 

Fallen

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
30.08.2011.
Poruka
2.884
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Prvo da se ogradim jer link nisam otvarao, ali pretpostavljam o kome se radi. Da se vratim na YT i danasnju omladinu.

Kada bi neko radio video materijal maticne ploce i objasnjavao u njemu fetove itd, znaci u sitna crevca, taj video bi jedva ko gledao od tih klinaca.

Zbog toga su takvi video materijali uprosceni na nivo tih klinaca kako bi koliko-toliko shvatili nesto.

Mozda ti Stojkovicu zvuci ovo neverovatno, ali postoje ljudi koji ne znaju ni gde se ukljucuje racunar, a redovno koriste Facebook i sl.

Eto mozemo mi svi odavde da se subujemo na neciji kanal tog tipa i da se smejemo tom nekome, a zapravo bi trebalo da se smejemo sami sebi, zato sto ne shvatamo zasto je nesto takvo kakvo jeste. ;)
 

Medolinos

Moderator
Učlanjen(a)
06.11.2010.
Poruka
5.394
Rezultat reagovanja
12
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
no name
CPU & cooler:
AMD FX 8350 / Noctua NH-U14s / NF-A15 Puss-Pull
Motherboard:
Gigabayte 990FXA-UD5 rev. 3.0
RAM:
Kingston 16gb ddr3 1866mhz HyperX Fury
VGA & cooler:
R9280X-DC2 TOP
Display:
Samsung UE32EH5000
HDD:
SSD Samsung 850 EVO 250gb, HDD Segate Baracuda 2 TB, HDD Samsung F3 1TB
Sound:
integrisan zvuk i Creative Inspire T3030 speakers
Case:
COOLER MASTER HAF XB EVO RC-902XB-KKN2
PSU:
EVGA Supernova G2 750w
Optical drives:
Lite-on
Mice & keyboard:
A4tech X-7 G800, misonja neki zalosni genius
Internet:
ADSL Telekom paket do 20 mbita
OS & Browser:
Win 10
Prvo da se ogradim jer link nisam otvarao, ali pretpostavljam o kome se radi. Da se vratim na YT i danasnju omladinu.

Kada bi neko radio video materijal maticne ploce i objasnjavao u njemu fetove itd, znaci u sitna crevca, taj video bi jedva ko gledao od tih klinaca.

Zbog toga su takvi video materijali uprosceni na nivo tih klinaca kako bi koliko-toliko shvatili nesto.

Mozda ti Stojkovicu zvuci ovo neverovatno, ali postoje ljudi koji ne znaju ni gde se ukljucuje racunar, a redovno koriste Facebook i sl.

Eto mozemo mi svi odavde da se subujemo na neciji kanal tog tipa i da se smejemo tom nekome, a zapravo bi trebalo da se smejemo sami sebi, zato sto ne shvatamo zasto je nesto takvo kakvo jeste. ;)
animaN-e, sto koristis Fallen-ov profil? :D
 

Medolinos

Moderator
Učlanjen(a)
06.11.2010.
Poruka
5.394
Rezultat reagovanja
12
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
no name
CPU & cooler:
AMD FX 8350 / Noctua NH-U14s / NF-A15 Puss-Pull
Motherboard:
Gigabayte 990FXA-UD5 rev. 3.0
RAM:
Kingston 16gb ddr3 1866mhz HyperX Fury
VGA & cooler:
R9280X-DC2 TOP
Display:
Samsung UE32EH5000
HDD:
SSD Samsung 850 EVO 250gb, HDD Segate Baracuda 2 TB, HDD Samsung F3 1TB
Sound:
integrisan zvuk i Creative Inspire T3030 speakers
Case:
COOLER MASTER HAF XB EVO RC-902XB-KKN2
PSU:
EVGA Supernova G2 750w
Optical drives:
Lite-on
Mice & keyboard:
A4tech X-7 G800, misonja neki zalosni genius
Internet:
ADSL Telekom paket do 20 mbita
OS & Browser:
Win 10

ZOMBI

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
14.12.2013.
Poruka
2.110
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
Registrovan je. Ne budi hejter leba ti :D Nigde nije rekao "maticna je strava, ima puno usb ulaza", nego
"odmah da napomenem, za kuciste i maticnu cu praviti poseban klip" a onda je rekao "maticna je super, ima puno USBova, puno svega, svidja mi se kada udjete u BIOS, bukvalno vas tera da overklokujete, vidi se da je maticna namenjena gejmerima".
Mozda ti smeta stil kojim prica, ali nije bas da lupa gluposti i da ima fejlove, ukratko je objasnio kome je maticna ploca namenjena..
Nadam se da ti je jasno da on pravi klipove mahom za mladju publiku? Pa se postavlja pitanje, zasto to gledas? :rotf:
Nije tesko da se hejtuje, nikada nije :cool:
Ajde molim te.... svi koji kritikuju i to sa razlogom, sa dobrim pokricem u Ciletovom slucaju su hejteri? Bravo! :d Pa da.... tako i sam Cile zove svakog sa kim se ne slaze jer ne voli da trpi kritike, umislio covek da radi mnogo kvalitetno pa da ne sme niko da mu pisne. :rotf:
To nije nista novo to radi 99% balkanskih youtubera. Svako ko se ne slaze samnom ili mi spusti je hejter. :rotf:
Kanal je smejurija, uglavnom nekvalitetan i besmislen sadrzaj, klipovi su uradjeni amaterski do bola, montaza je na nivou pocetnika, lik iritira(to nije samo moje misljenje vec misljenje dosta ljudi)... Ima tu i tamo po koji koristan klip ali to je retkost. Secam se npr. kad sam pomocu njegovog klipa resio problem sa jednim usb flesom. Hvala na tome ali vecina ostalog sadrzaja vredja inteligenciju.
Nije mi jasno zasto se forsira takav sadrzaj za mladju publiku? Kao da je cilj zaglupljivanje mladih a ne otvaranje ociju. Ima u 7-8 razredu klinaca kojima je takav sadrzaj smesan. Sta reci onda? Ovo je namenjeno za mladje od 10 god?
Moje jedino iskustvo sa njim je bilo sledece - Okacio je video o novom Asus Claw misu i podlozi, napisao na video "review" a svakom ko se iole razume u materiju bice jasno da je ono jedva vise od unboxinga. Onda sam ga ja na fb u komentarima na najkulturni moguci nacin, bez i jedne psovke ili sarkazma pitao kako takav video moze nazvati review i blokirao me je sa stranice!? WTF?
Mis izgleda lepo, svetli, lako klizi po podlozi, to bi bio to :rotf: ma ajde bre jel me za***avas ili sta? :d
Dakle lupa gluposti i ima failove.
Meni nije jasno zasto ga ti uopste toliko branis. A mozda i jeste ali to nije tema za forum... Pa ti radis mnogo kvalitetnije od njega, Atilu tek da ne pominjem, niste isti nivo.
Sustina je izgleda da su budale svi koji se pobune protiv onog sto se na balkanu servira preko medija(bile to novine, tv ili internet). Uvek ce se naci neko da brani nekoga ko ne zasluzuje nikakvu odbranu vec kritike. Kritike koje treba da prihvati i poboljsa svoj rad. Ako je to njemu i ostaliam uopste u interesu al izgleda da nije.
Poceo sam mnogo da tupim. :d Sram me bilo. :D
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Ajde molim te.... svi koji kritikuju i to sa razlogom, sa dobrim pokricem u Ciletovom slucaju su hejteri? Bravo! :d Pa da.... tako i sam Cile zove svakog sa kim se ne slaze jer ne voli da trpi kritike, umislio covek da radi mnogo kvalitetno pa da ne sme niko da mu pisne. :rotf:
To nije nista novo to radi 99% balkanskih youtubera. Svako ko se ne slaze samnom ili mi spusti je hejter. :rotf:
Kanal je smejurija, uglavnom nekvalitetan i besmislen sadrzaj, klipovi su uradjeni amaterski do bola, montaza je na nivou pocetnika, lik iritira(to nije samo moje misljenje vec misljenje dosta ljudi)... Ima tu i tamo po koji koristan klip ali to je retkost. Secam se npr. kad sam pomocu njegovog klipa resio problem sa jednim usb flesom. Hvala na tome ali vecina ostalog sadrzaja vredja inteligenciju.
Nije mi jasno zasto se forsira takav sadrzaj za mladju publiku? Kao da je cilj zaglupljivanje mladih a ne otvaranje ociju. Ima u 7-8 razredu klinaca kojima je takav sadrzaj smesan. Sta reci onda? Ovo je namenjeno za mladje od 10 god?
Moje jedino iskustvo sa njim je bilo sledece - Okacio je video o novom Asus Claw misu i podlozi, napisao na video "review" a svakom ko se iole razume u materiju bice jasno da je ono jedva vise od unboxinga. Onda sam ga ja na fb u komentarima na najkulturni moguci nacin, bez i jedne psovke ili sarkazma pitao kako takav video moze nazvati review i blokirao me je sa stranice!? WTF?
Mis izgleda lepo, svetli, lako klizi po podlozi, to bi bio to :rotf: ma ajde bre jel me za***avas ili sta? :d
Dakle lupa gluposti i ima failove.
Meni nije jasno zasto ga ti uopste toliko branis. A mozda i jeste ali to nije tema za forum... Pa ti radis mnogo kvalitetnije od njega, Atilu tek da ne pominjem, niste isti nivo.
Sustina je izgleda da su budale svi koji se pobune protiv onog sto se na balkanu servira preko medija(bile to novine, tv ili internet). Uvek ce se naci neko da brani nekoga ko ne zasluzuje nikakvu odbranu vec kritike. Kritike koje treba da prihvati i poboljsa svoj rad. Ako je to njemu i ostaliam uopste u interesu al izgleda da nije.
Poceo sam mnogo da tupim. :d Sram me bilo. :D
Pa nismo isti nivo, ne gadjamo istu publiku, sto vi gledate i kritikujete nekog za ciji nivo tvrdite da nije ni vas nivo? :) Lepo sam napisao kome su ti klipovi namenjeni, samo to treba da se razume, nista vise. Sa druge strane, ako si bar jednu stvar naucio od njega, postuj to sto si naucio, jer on od tebe nista nije.
Dovedi ti meni lepo jedno 10 klinaca koje si naveo pa da pricamo ja i ti sa njima, tj ja cu, da vidimo koliko ustvari oni znaju, tj ja cu da pricam o hw-u na najvisem mogucem nivou, pa da ih pitam da samo ponove svojim recima sta sam rekao. Mislim da si debelo precenio publiku i prosecnog poznavaoca hardvera.
Procitaj jos jednom moj post i reci mi sta ja u tom postu rekao a da nije istina? StojkvicS vadi iz konteksta recenicu, pritom pravi recenicu koju Cile nije izgovorio. Iskreno ZOMBI, stao bi i na tvoju stranu da si ti sada bio na Ciletovom mestu, a neko za tebe rekao nesto.
Ok, kapiram, antipatican vam je, ali ajde se malo spustite na zemlju pre nego sto udjete u bilo kakvu raspravu samnom, mene ne mozete da uhvatite ni na galamu, ni na iskustvo, ni na kvantitet, niti mozete da mi kazete nesto sto ja vec ne znam bolje od vas, mozete samo da me mrzite sto sam rekao istinu, ali zasto bi ste to mrzeli kog vraga?
To sto te je blokirao ne ulazim, ne znam celu pricu i iskreno me ne zanima, znam samo da se meni nikada nigde nije desilo da me je neko blokirao, a uvek sam rekao sta sam hteo. Razmislite malo o tome ;)
Fallen je sve lepo objasnio, MegaSkot je isto skapirao, gledate previse stvari iz svoje perspektive, pritom, niko od Vas nije ekspert i siguran sam da bi ste i vi gresili da radite slicnu stvar, a jos gore je to sto kritikujete a nikada niste radili tako nesto. Ti se recimo dosta dobro razumes u hw, medjutim, kada bih ja pricao na cistom hw jeziku potpisujem da ti neke stvari ne bi bile jasne.

Evo jedno pitanje za tebe: Koja je razlika izmedju L2 data cash-a u procesoru i L2 cach-a, da li ima razlike uopste? Na to može samo Fedja da mi odgovori na forumu i možda jedan momak koji više nije na forumu. Da li to znači onda da si ti n00bina ako to ne znaš, da ćeš lupiti glupost ako pokušaš da odgovoriš i sl?
Ne znam da li si primetio, ali i ja u svojim video recenzijama namerno ne pricam na najvisem mogucem nivou, jer zelim da gledaoc ne oseti strah od racunara ili necega o cemu pricam, nego da skapira da je sve to covek napravimo za coveka, i da samo treba da slusa pazljivo sta pricam i skapirace sve, tj nauciti. To je najveci problem, sto se ljudi plase racunara.

P.S. Mišljenje je kao dupe, svako ga ima. Ne znam zasto zivis u ubedjenju da na kritiku ne postoji kritika? :)

@StojkovicS

Evo ti par video tutorijala koja su pomogla mnogima. Recimo, jednostavna instalacija Windowsa. Sta mislis, da li bi ovo bilo ovoliko gledano da svi znaju to da urade:



Ili ovo. Ne znam za vas, ali malo malo pa me neko pita za ovo i misli da se tako povecava RAM (culi negde, moze tako):



A Cile ima jos brdo ovakvih tutorijala...

On jednostavno prilagodio svoje klipove publici koja ne moze da se pohvali sa znanjem i pokusava da im na prost nacin objasni neke stvari. Ja licno dobijem svaki dan tonu pitanja na svom FB profilu od dece mahom sa pitanjima koja su tako koncipirana da se zapitam da li komuniciram sa botom ili nekom osobom... tipa "Koja je najbolja graficka?" "Kako da skinem igru sa torrenta?", pa ima onda kazem da se registruju na forumu kod nas, i kazem na PCAXE forumu, a oni kazu "daj link" :D
Pa im onda posaljem ovo:

http://lmgtfy.com/?q=pcaxe+forum

Pa me pitaju "Kako si to hakovao?"... Da ne poverujete kakva su to pitanja.
 

StojkovicS

Banned
Učlanjen(a)
05.02.2013.
Poruka
2.314
Rezultat reagovanja
76
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel I5 2400 3.1ghz Box
Motherboard:
Gigabyte H61M-DS2 rev 3.0
RAM:
Kingston HyperX 8 gb DDR3
VGA & cooler:
Asus R9 270X DirectCU II TOP
Display:
Asus Led Gaming Monitor VP228TE
HDD:
Kingston A400 + Fujitsu 230gb
Sound:
Steelseries 7h Usb Pro 7.1 Surround
Case:
Spire
PSU:
LC Power LC600H-12 v 2.31
Mice & keyboard:
Steelseries Kana & Steelseries Apex 350 RGB
Internet:
12/2 ADSL ORION Telekom
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64-bit & Google Chrome
Ok Dule,kapiram sada,ali ja msm da bi mnogo bolje bilo datu decu odmah ucikako treba a ne ovako,nema veze,nebitno,nek radi sta hoce :D

Nego jel se zna cena dnevnih karata ze EXIT 2015?
 

Steamroller

Moderator
Učlanjen(a)
22.01.2011.
Poruka
9.655
Rezultat reagovanja
17
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7 2600K @4.8 w/HT CM Nepton 280L
Motherboard:
Gigabyte Z77X-UP7
RAM:
4x4Gb Patriot @1866MHz
VGA & cooler:
ASUS 280X + Morpheus + 2x NF-F12
Display:
2x Dell U2312HM
HDD:
Samsung 840 Evo 120GB
Sound:
Integruša
Case:
HAF XB
PSU:
Seasonic SS-620GM
Mice & keyboard:
CM Storm Recon White + Genius Imperator
Internet:
Cable 20/2
OS & Browser:
Win 7 64bit
Other:
Fluffy Cat and Dog
Ja se slažem... ja sam prvi koji želi to da radi, a nemam vremena. Jer za kvalitetan video treba više vremena... ali upisao sam sebi u "rokovnik" neke jednostavne tutorijale što ću da snimim u skorije vreme.
 

Steamroller

Moderator
Učlanjen(a)
22.01.2011.
Poruka
9.655
Rezultat reagovanja
17
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7 2600K @4.8 w/HT CM Nepton 280L
Motherboard:
Gigabyte Z77X-UP7
RAM:
4x4Gb Patriot @1866MHz
VGA & cooler:
ASUS 280X + Morpheus + 2x NF-F12
Display:
2x Dell U2312HM
HDD:
Samsung 840 Evo 120GB
Sound:
Integruša
Case:
HAF XB
PSU:
Seasonic SS-620GM
Mice & keyboard:
CM Storm Recon White + Genius Imperator
Internet:
Cable 20/2
OS & Browser:
Win 7 64bit
Other:
Fluffy Cat and Dog

bora bora

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.09.2012.
Poruka
913
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Toshiba L500-12P
CPU & cooler:
Intel i5 2400 + Hyper212Evo
Motherboard:
Gigabyte H67
RAM:
Kingston Fury 2x4gb 1866mhz
VGA & cooler:
ATI Radeon R9 270
Display:
Dell P2414H
HDD:
WD 500gb + Samsung 1tb
Sound:
Sony XB400
Case:
Built, not Bought!
PSU:
LC Power
Optical drives:
LiteOn
Mice & keyboard:
Razer DA Chroma i Logitech G400+G105
Internet:
Telekom ADSL
OS & Browser:
Win7
Nisu zanimljivi likovi kao roboti da snime samo suve specifikacije, to mozemo i sami da izguglamo, jednostavno cile kao i alen techxpose, kao dule pcaxe, balkantek, kao sloba pcaxe gameplay, kao mudja, serbiangamesbl, nixa itd, [nez ni ja vise, ne pratim bas yt scenu toliko] snimaju opusteno, dobro dule to radi profesionalno jer je za portal ali opet uz dozu licnog swag-a xD kao i alen...kao i atila sa kucistima, kida sa rivjuima! ostali su totalno svoji, i to se ceni, pa kome se svidja, gledace. Ako si video Ciletov skup, sve klincurija prva 4 razreda osnovne... jeste iritantan i meni ali ne nesto posebno, itekako postujem to sto radi iako se uglavnom ne slazem ili je previse amaterski ili subjektivno objasnjeno za moj ukus a nisam toliki poznavalac kao dule, ali uzmite snimajte vi sebe pa se gledajte, da vidite kako bi vi izgledali... i snima se za mase, a ova sacica ljudi koji se razumeju, pogledace par najcenjenijih sajtova i foruma za info koji im je potreban i cao poz.
Skoro svi svetski tech youtuberi su na slican fazon i zato su uspesni, MKBHD, Tech of Tomorrow, Linus [ultra iritantan i smesan ali ne u podsmehljivom smislu, ali izuzetno koristan], Unbox Therapy, TLD, Jays2cent, Pauls Hardware itd itd...pa kolko je smesan onaj Austin Evans, pa opet ima predobre klipove...jos kad se spoje pa snime zajedno klip, auu pa ti klipovi kidaju.
 

Steamroller

Moderator
Učlanjen(a)
22.01.2011.
Poruka
9.655
Rezultat reagovanja
17
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7 2600K @4.8 w/HT CM Nepton 280L
Motherboard:
Gigabyte Z77X-UP7
RAM:
4x4Gb Patriot @1866MHz
VGA & cooler:
ASUS 280X + Morpheus + 2x NF-F12
Display:
2x Dell U2312HM
HDD:
Samsung 840 Evo 120GB
Sound:
Integruša
Case:
HAF XB
PSU:
Seasonic SS-620GM
Mice & keyboard:
CM Storm Recon White + Genius Imperator
Internet:
Cable 20/2
OS & Browser:
Win 7 64bit
Other:
Fluffy Cat and Dog
Jays2cent isto redovno lupeta, barem za moj nivo znanja slobodno mogu reći da često zna da lupi, ali ima ima velik broj sub-ova i OK je za upoznavanja sa osnovama. Lik testirao EKWB Vardar ventilator ubrusom da bi pokazao kako "dobro duva".
 

bora bora

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.09.2012.
Poruka
913
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Toshiba L500-12P
CPU & cooler:
Intel i5 2400 + Hyper212Evo
Motherboard:
Gigabyte H67
RAM:
Kingston Fury 2x4gb 1866mhz
VGA & cooler:
ATI Radeon R9 270
Display:
Dell P2414H
HDD:
WD 500gb + Samsung 1tb
Sound:
Sony XB400
Case:
Built, not Bought!
PSU:
LC Power
Optical drives:
LiteOn
Mice & keyboard:
Razer DA Chroma i Logitech G400+G105
Internet:
Telekom ADSL
OS & Browser:
Win7
Jays2cent isto redovno lupeta, barem za moj nivo znanja slobodno mogu reći da često zna da lupi, ali ima ima velik broj sub-ova i OK je za upoznavanja sa osnovama. Lik testirao EKWB Vardar ventilator ubrusom da bi pokazao kako "dobro duva".
Meni je Jay mnogo smesan lik i zato i ima subove, i ponekad odgledam nesto kod njega sto me zanima...dok onog njegovog kompanjona Barnaklis Nerdgasm ne mogu da podnesem, da mi neko placa ne bi mogao da gledam njegove klipove...MKBHD i TechOfTomorrow su mi najozbiljniji pa ih najvise pratim.
 

StojkovicS

Banned
Učlanjen(a)
05.02.2013.
Poruka
2.314
Rezultat reagovanja
76
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel I5 2400 3.1ghz Box
Motherboard:
Gigabyte H61M-DS2 rev 3.0
RAM:
Kingston HyperX 8 gb DDR3
VGA & cooler:
Asus R9 270X DirectCU II TOP
Display:
Asus Led Gaming Monitor VP228TE
HDD:
Kingston A400 + Fujitsu 230gb
Sound:
Steelseries 7h Usb Pro 7.1 Surround
Case:
Spire
PSU:
LC Power LC600H-12 v 2.31
Mice & keyboard:
Steelseries Kana & Steelseries Apex 350 RGB
Internet:
12/2 ADSL ORION Telekom
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64-bit & Google Chrome
linus forever! :D
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Sad je super, koliko je taj lupetao na pocetku :rotf: Ali opet, necete me videti da idem i hejtujem ga, jednostavno, mene nije imao za publiku. Ja to tako gledam. Ako si dobar, ostanem pored tebe, ako nisi ne gledam te i ne pratim, nemam ja tu sta da gubim vreme na ispravljanje krivih drina...
Naravno, ponekad neko toliko nalupeta da je iritanto pa imas potrebu da prokomentaristes, mogu da razumem to. Recimo ovi iz TehnoMS-a tj ovaj tutorijal:



Deo sa nanosenjem paste je hit :rotf: Jednostavno je smesno :D
 

DR4C0Ni4N

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
20.02.2011.
Poruka
3.005
Rezultat reagovanja
772
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i9-10900F | Cryorig C7
Motherboard:
ASRock Z590M-ITX/ax
RAM:
16GB 3200MHz Vengeance LPX
VGA & cooler:
Zotac GTX 1070
Display:
Dell U2722DE (27" QHD IPS)
HDD:
1TB Samsung 970 EVO Plus
Sound:
Focusrite Scarlett 2i2 | Presonus Eris 3.5 | AKG K550 | SMSL iDEA
Case:
Lian-Li A4-H2O X4
PSU:
Corsair SF750
Mice & keyboard:
MX Master 2S & Thor 300 TKL
Other:
ThinkPad T580 (i5-8250U, 24GB DDR4, 256GB M.2, Intel UHD 620)
Kuler prosto pliva na pasti dok ga postavlja, mogu da zamislim kakav ce haos biti oko socket-a kada se skine. :D

TehnoMS je oduvek imao 90% "specijalaca" + 10% kvalitetnih radnika koji rade troduplo za mizerne pare kako bi ispravili gluposti koje ovi prvi prave.
 

Fallen

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
30.08.2011.
Poruka
2.884
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Jos je napomenuo da previse paste stvara kontra efekat....i onda je iscedio celu tubu paste. :rotf:
 

Shang Tsung

Moderator
Učlanjen(a)
31.05.2011.
Poruka
4.813
Rezultat reagovanja
166
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Zvijer :p
CPU & cooler:
Intel i7 9700K@5GHz ft. EKWB H2O
Motherboard:
ASUS ROG Strix Z370-E Gaming
RAM:
Corsair Dominator Platinum 32GB 3000MHz
VGA & cooler:
ASUS RX 5700 XT Strix OC
Display:
LG 32GK850G (VA 165Hz) + AOC Q3279VWFD8 (IPS 75Hz)
HDD:
SSD Samsung 970 EVO 500GB + WD 4TB EFAX
Sound:
ASUS Essence STU + Rotel RA-05/JBL L16 Decade/SVS PB1000 + Sennheiser HD515
Case:
Lian Li 011 Dynamic (black)
PSU:
Seasonic SS-760XP2 Platinum
Mice & keyboard:
Razer Deathadder Chroma + ASUS Echelon mousepad + Redragon Dark Avenger RGB
Internet:
ASUS RT-N18U + Ubiquiti AP AC LR @ 250/25Mbit
OS & Browser:
Win10 64-bit
Other:
Logitech C920 Webcam, Logitech Cordless Rumblepad 2
Mislim da mi je jučerašnji 31.mart bio najgori dan u 2015-oj godini. Sve što je moglo da pođe po zlu, pošlo je :)
1.april - dan za ispravljanje krivih drina.
 

bora bora

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.09.2012.
Poruka
913
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Toshiba L500-12P
CPU & cooler:
Intel i5 2400 + Hyper212Evo
Motherboard:
Gigabyte H67
RAM:
Kingston Fury 2x4gb 1866mhz
VGA & cooler:
ATI Radeon R9 270
Display:
Dell P2414H
HDD:
WD 500gb + Samsung 1tb
Sound:
Sony XB400
Case:
Built, not Bought!
PSU:
LC Power
Optical drives:
LiteOn
Mice & keyboard:
Razer DA Chroma i Logitech G400+G105
Internet:
Telekom ADSL
OS & Browser:
Win7
Da li neko zna kako OVO moze da se izvede sa LED trakom, dakle isecka se recimo 5 parceta LED trake nakon svake 3 diode, i kako spojiti da se pale i gase jedna za drugom? kakav kontroler ili dimer je potreban? Da li bi ovo moglo da se poveze izmedju tih trakica i da se napaja preko istih ili je potrebno posebno napajanje za svaki dimer? Pitao sam to ranije u jednoj prodavnici rasvete i pokaza mi covek nesto sto lici na ovaj kontroler sa alija, samo nisam bas siguran da moze sa njim da se izvede ovo sto ja zelim... moze da se naprave i opasne fore pri modingu kucista :)

http://www.aliexpress.com/item/5pcs-lot-12V-Mini-3-Keys-Single-Color-LED-Controller-Brightness-Dimmer-for-led-3528-5050/1549226171.html
 

miha

Moderator
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.290
Rezultat reagovanja
16
Moja konfiguracija
Mice & keyboard:
cm quickfire tk (brown mx) | cm novatouch tkl & logitech mx performance
OS & Browser:
Debian

bora bora

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.09.2012.
Poruka
913
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Toshiba L500-12P
CPU & cooler:
Intel i5 2400 + Hyper212Evo
Motherboard:
Gigabyte H67
RAM:
Kingston Fury 2x4gb 1866mhz
VGA & cooler:
ATI Radeon R9 270
Display:
Dell P2414H
HDD:
WD 500gb + Samsung 1tb
Sound:
Sony XB400
Case:
Built, not Bought!
PSU:
LC Power
Optical drives:
LiteOn
Mice & keyboard:
Razer DA Chroma i Logitech G400+G105
Internet:
Telekom ADSL
OS & Browser:
Win7
Mozda bi ovako nesto zavrsilo posao, po slici mi se cini da je traka addressable a ide i kontroler...samo je pitanje da li ima ovaj mod sto zelim...

http://www.aliexpress.com/item/1M-DC5V-60-LEDs-Pixels-WS2812B-WS2812-5050-RGB-LED-Strip-Black-RF-Controller/1624071287.html

sigurnije da se uzme posebno addressble led traka i posebno kontroler T1000 sa sd karticom i softverom LedEdit 2014 > YT klip

npr 60led na 1m je dobra cena ~12$

dok bi 144led na 1m kidala sa ovim efektom koji zelim al je 30$ :)

kontroler > T1000 ~22$

a tu su i prostiji wireless kontroleri i daljinci za RGB traku tipa za Angel Eyes za aute > klik

sve u svemu zanimljive i koliko toliko povoljne opcije da se napravi luna park od auta, kucista, sobe itd :d
 

StojkovicS

Banned
Učlanjen(a)
05.02.2013.
Poruka
2.314
Rezultat reagovanja
76
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel I5 2400 3.1ghz Box
Motherboard:
Gigabyte H61M-DS2 rev 3.0
RAM:
Kingston HyperX 8 gb DDR3
VGA & cooler:
Asus R9 270X DirectCU II TOP
Display:
Asus Led Gaming Monitor VP228TE
HDD:
Kingston A400 + Fujitsu 230gb
Sound:
Steelseries 7h Usb Pro 7.1 Surround
Case:
Spire
PSU:
LC Power LC600H-12 v 2.31
Mice & keyboard:
Steelseries Kana & Steelseries Apex 350 RGB
Internet:
12/2 ADSL ORION Telekom
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64-bit & Google Chrome
Sinoc legnem,aj malo tv da pogledam,vrtim i na happy-ju svadja. Ostanem tu ,kad lik seta po kuci u PCAXE duksu! :D Onom plavom sto se prodavao ovde. Ja nemam pojma kako se zove taj lik,ali sam se odusevio.

Edit:
Ovaj lik,ime i dalje ne znam.





Ocigledno reper.:D
 
Poslednja izmena:
Vrh